VIDEO /Shaqiri: Goli im i pavlefshëm pas eleminimit

3

Mesfushori shqiptar, Xherdan Shaqiri, ishte një nga protagonistët kryesorë në ndeshjen ndërmjet Zvicrës dhe Polonisë.
Ai shënoi një gol supergol, i cili ju dha barazimin zvicerianëve.

“Ishte një gol i jashtëzakonshëm, por nuk vlejti shumë. Goli im e shtyri ekipin më tepër, ishte një gol i rëndësishëm për mua. Ishte i bukur dhe gjithmonë jam krenar të shënoj për vendin tim, por ne jemi eliminuar dhe për këtë jam i zhgënjyer”, ka deklaruar Shaqiri.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353