Letërsia 12, një skandal më vete

skandal
Skandal në librin e gjuhës dhe letërsisë shqipe për klasën e 12.
3

Skandal Tekstet shkollore, mesa duket kanë “rilindur” edhe në sistemin parauniversitar pasi kanë përmbajtje mediokre. Teknologjia e komunikimit, zë vend në tekstet shkollore dhe jo vetëm kaq, por gjimnazistëve u kërkohet të skicojnë komikisht, një episod të rëndomtë lypjeje.  Kulmi !

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ