Ka nisur aksioni……

3

Gazetari Aulon Kalaja, ka gjetur nje zgjidhje sa origjinale dhe aktuale per etiketimin e cdo kontejneri mbeturinash. Mesa duket ka pasur parasysh keshillen e deputetit socialist Blushi ku dje ne parlament, beri thirrje per vendosjen e emrave te deputeteve qe votuan importin e plehrave, ne cdo kazan mbeturinash.

 

 

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ