Plehrat-shperthen Saimiri i STOP-it

3

Moderatori dhe nje nga drejtuesit e emisionit investigativ ne TV Klan Saimir Kodra, ka komentuar ne rrjetin social FCB rreth importimit te plehrave e miratuar dje me vendim parlamenti.

Dhe pak dit kane mbetur nga mberritja e anijeve nga deti ,mbushur me mut …..(por ama eshte i jashtem)
Na befte mire te gjitheve…

Shkruan Saimiri i STOP-it.

 

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ