Luftëtari fiton me 11 metërsh në kohën shtesë

3

Luftëtari fiton në sekondat e fundit me një penallti të diskutueshme. Ramadani ka qenë autori i golit të realizuar me 11 metërsh në minutën e fundit shtesë, në sfidën e radhës mes Luftëtarit dhe Lacit. Takimi është zhvilluar në stadiumin e Ballshit për shkak të rehabilitimit që i është nënshtruar tapeti i blertë e stadiumit të Gjirokastrës. Me fitoren e sotme, ekipi i Luftëtarit, renditet në vendet e sigurta të klasifikimit të Superligës, duke shpëtuar nga zona e rrezikshme e rënies nga kategoria.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ