Kush ja shkë…en nënën Shqipërisë/ Nga Basir Collaku

3

Takova një mik, politikan dhe ministër dikur, një mjeshtër i pazakontë i batutës dhe e pyes, si e sheh situatën..??
Batërdi, tmerr më tha, drogë, plehra, krim, politikë, e gjitha në një, që ta përmbledh mund të them se këta, kanë fituar tenderin..:..(ndjesë për origjinalin) kush i shkërdhen nënën Shqiperisë….

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ