Shkemb graniti LSI-ja

LSI transporton edhe shkëmbinj, madje ndonjë ditë nuk është aspak cudi që të shohim të damkosur në ndonjë kamion plehrash edhe logon e saj. Kjo foto, është dërguar në adresën tonë, nga një fans dhe miku i portalit jugunews. Foto është fotografuar nga dërguesi me celularin e tij, në momentin kur kamioni kalonte në aksin Gjirokastër-Kakavije, pranë fshatit Lazarat. Nuk dihet nëse ka qenë shoferi i kamionit ai që ka shkruar për kënaqësi logon LSI, apo është kamion i LSI. Gjithësesi, kjo nuk ka rëndësi, pasi LSI po u del njerëzve jo vetëm në gjumë, por edhe në makthet më të “ëmbla”.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ