Bejko: Rënia e të majtës dhe fati i Shqipërisë në zgjedhjet e 2017

3

Pse e majta po dështon në SHBA, Francë, Itali e kudo në Europë? Opozita në Shqipëri dhe fati i zgjedhjeve të vitit tjetër. Çpo ndodh në qytetin e UNESCO-s, Gjirokastër? Përgjigjet i jep kryetari i PD Gjirokastër Roland Bejko, profesor në Univesitetin Shtetëror të Tiranës në një bashkëbisedim me gazetarin Alen Xhelili në UTV.

 

 

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ