Pranga 20 vjecarit nga Humelica për kultivim kanabisi

Pranga një të riu për kultivim kanabisi.

Kanë qenë specialistët e Seksionit të Hetimit të Lëndëve Narkotike në Policinë e Gjirokastrës ata që prangosën të riun nga fshati Humelicë Llazo Ndreu 20 vjec.

Sipas Policisë së Gjirokastrës ndalimi i të riut ka ardhur pasi shkalla e parë e gjyqësorit në Gjirokastër ka vendosur në mungesë ndaj Ndreut, masën e sigurisë arrest me burg.

20 vjecari Ndreu akuzohet për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Gjirokastrës për veprime të mëtejshme.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ