VIDEO/Lindita Rova uron nxënësit e Qarkut Gjirokastër me rastin e celjes së sezonit të ri arsimor

3

Drejtoresha e Drejtorisë Arsimore Rajonale Gjirokastër zonja Lindita Rova, ka uruar nxënësit e ciklit arsimor 9-vjecar dhe atij parauniversitar me rastin e celjes së sezonit të ri mësimor.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ