VIDEO/Pamje ekskluzive nga Jugunews.net të sherrit në Përmet mes ekipit vendas dhe Këlcyrës

3

Jugunews sjell pamje ekskluzive të sherrit mes futbollistëve të Këlcyrës dhe gjyqtarit të takimit të sotëm të zhvilluar në Përmet mes ekipit vendas dhe atij të Këlcyrës.

Takimi u ndërpre në minutën e 82 kur arbitri akordoi një 11 metërsh në favor të ekipit vendas cka ngjalli zemëratë tek lojtarët miq të cilët u sulën dhunshëm ndaj gjyqtarit Albi Paco.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ