Xhipi i OSHEE aksidenton një grua në 18 Shtatori

3

Xhipi i OSHEE aksidenton rëndë një 47 vjecare në Gjirokastër.

Ka qenë ora 21:00 e mbrëmjes së djeshme kur automjeti tip xhip Mitsubishi me targa AA283RY me drejtues Elton Proko 39 vjec, ka aksidentuar 47 vjecaren Entela Kanina në bulevardin e lagjes 18 Shtatori. Shoferi i OSHEE e ka goditur gjatë momentit kur po parkonte mjetin anës rrugës ndërkohë që gruaja ishte pas tij duke i zënë fushëpamjen

E aksidentuara është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkaq drejtuesi i mjetit të OSHEE, sipas Policisë së Gjirokastrës, ndiqet në gjendje të lirë.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ