Edhe javën tjetër temperatura të ulta, viti 2018 nis me dëborë

3

Pas shirave të rënë javës së kaluar, vendin e kanë pushtuar temperatuat e ulta dhe ato nën zero gradë.

Sipas meterologëve kjo situatë pritet të vazhdojë deri në fund të kësaj jave, ndërsa nga e hëna pritet një rritje e lehtë e temperaturave por e shoqëruar me rikthim të vranësirave.

Viti i Ri 2018 pritet të nisë me reshje dëbore në zonat malore, por jo vetëm. Ndërsa në datën 2 janar parashikohet që reshje të pakta dëbore të bien edhe në kryeqytet.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ