Kumbaro flet përcart në FCB, apo është lajthitje e radhës ?

3

“Derregullimi ne Arsime Kulture, per te mis humbur kohe dhe per derdhet energjite me shume ne ide dhe projekte” Jugunews.net pasi nuk e dëshifroi dot shqip fjalët e ministres së Kulturës, tentoi të merrte përgjigjen nga google translate frëngjisht këtë diciturën e Kumbaros por pa rezultat.

Cka dashur të thotë?!!

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ