VIDEO/Fjala e Mimoza Çomos pas zgjedhjes në krye të Këshillit Bashkiak të Gjirokastrës

3

Mimoza Como u zgjodh unanimisht nga votat e 16 keshilltareve te PD dhe LSI ne mbledhjen e sotme te Keshillit Bashkiak.

Menjehere pas votimit, ajo ka pershendetur keshilltaret qe e zgjodhen nderkohe qe ne krahe kishte nenkryetaret e rinj Mirela Mamani e Gramoz Braho.

Mbledhja ka vijuar normalisht me temat e rendit te dites.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ