Gjendet trupi i pajetë i 57 vjecarit përmetar në Vjosë

3

Policia zbulon trupin e pajetë të 57 vjecarit përmetar i cili u hodh në lumin Vjosë pesë ditë më parë. Trupi drejt kompozimit i 57 vjecarit N.S. u gjet pas kërkimeve të kryera përgjatë rrjedhës së lumit Vjosë prej punonjësve të Policisë së Përmetit dhe polumbarëve të Repartit të Reneas.

Ajo cfarë zbuluan kërkuesit, është se mbi trupin e 57 vjecarit, nuk janë gjetur shenja dhune cka vërteton hipotezat e mëparshme që ai të jetë hedhur nga persona të tjerë në rrjedhën e lumit.

Mesditën e 10 gushtit, familja e 57 vjecarit, kishte vënë alarmin për të afërmin e tyre i cili dyshohet se është vetëhedhur nga ura e fshatit Rapckë.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ