FOTO/Makina përfundon në kanal, plagosen tre persona

Një aksident ka ndodhur në rrugën nacionale Gjirokastër-Tepelenë në afërsi të Urës së Kardhiqit. Automjet tip Mercedez-Benz me targa AA442OF me drejtuese Emrira C. ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë del nga rruga duke përfunduar në kanalin përbri.

Gruaja drejtuese e mjetit, udhëtonte me të ëmën dhe dy fëmijët e vet. Raportohet se gjendja shëndetësore e të lënduarve është jashtë rrezikut për jetën.

Raportohet se drejtuesja e automjetit ka humbur kontrollin në rrethana ende të paspjegueshme.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ