Skandal në Këlcyrë, Policia Bashkiake nuk merr përsipër qetësinë publike në takimin Këlcyra-Tepelena, anulohet ndeshja

Deshton takimi i pare i futbollit i vlefshem per Kategotine e Dyte Kelcyra-Tepelena. Policia Bashkiake e Kelcyres nuk ka marre persiper ruajtjen e rendit dhe qetesise publike ne kete ndeshje sipas marreveshjes se arritur.

Nderkohe qe Policia e Rendit ka qene jashte fushes se futbollit te Kelcyres. Per rrjedhoje takimi nuk i zhvillua. Gjyqtaret e takimit se bashku me lojtaret e dy ekipeve kane dale ne fushen e lojes, kane pritur 45 minuta ne fushe deri ne permbushjen e ardhjes se Policise Bashkiake e cila mungoi dhe jane kthyer ne dhomat e zhveshjes.

Nuk dihet cili do te jete vendimi i FSHF per kete takim.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ