”REPREZALJE” tek Luftetari, Tavo shkarkon Kostic dhe Cavon

3

Pas nje ”set” rezultatesh negative, presidenti Tavo tregon ”dhembet” duke  larguar trajnerin Kostic dhe drejtorin teknik Cavo, si pergjegjes per gjendjen e pa precedent te ekipit te Luftetarit. Eshte caktuar vlonjati Mezani ai qe do te drejtoje ne vazhdim ekipin e futbollit gjirokastrit. Mezani vjen ne stolin e Luftetarit pas nje eksperience shume pozitive tek kurbinasit e Lacit. Tashme ngelet per t’u pare se sa ”grade” do te jete kthesa, qe gjirokastritet do te marrin nen ”timonierin” vlonjat. Burime te jugunews kane mesuar se mund te kete edhe shkarkime te tjera ne stafin e Luftetarit.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ