Shoferi 47 vjeçar në luftë me vdekjen, e zë nën vete masivi i gureve

3

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Dukaj në Tepelenë ku një 47-vjeçar është plagosur rëndë.

Mësohet se shoferi ka qenë me një mjet të tonazhit të rëndë të ngarkuar me gurë. Ai ka dashur të hapë spondin e automjetit dhe kur i’a ka dalë të clirojë nga kapsat, guret e mëdhenj e kanë zënë poshtë.

Në vend ka shkuar policia dhe ambulanca dhe 47-vjeçari me iniciale A.K. nga fshati Dukaj është dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Gjirokastrës ku ndodhet në reanimacion në gjendje të rëndë.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ