Arrestohet 57 vjecari përmetar për kultivim kanabisi

3

Një 57 vjecar bie në prangat e Policisë për prodhim të lëndëve narkotike.

Njazi Caushi nga Përmeti, është ndaluar sot nga ana e specialistëve për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë së Përmetit pasi Shkalla e Parë e Gjyqësorit në Përmet pesë ditë më parë, e ka dënuar me 13 muaj burgim për veprën penale të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Përmetit për veprime të mëtejshme.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ