Bllokohet aksi rrugor Ura e Leklit-Permet

3

Aksi rrugor nga Ura e Leklit-Përmet është aktualisht i bllokuar. Shkak është bërë rrëzimi i disa pemëve gjatë natës. E dëmtuar është edhe linja 100 kv e tensionit të lartë. Policia dhe Autoriteti Rrugor i Rajonit të Jugut po punojnë për zhbllokimin e rrugës.B

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ