Kjo Qeveri nuk miremban dot as akset rrugore ekzistuese, jo te ndertoje te reja!

3

Ne nje postim ne rrjetin social te fb-se, deputeti i PD-se i qarkut Gjirokaster Tritan Shehu, denoncon rrezikun nga rreshqitja e dheut, si dhe mos mirembajtjen e rruges duke penguar trafikun e automjeteve.  Ja postimi i plote i tij : Kjo Qeveri nuk miremban dot as akset rrugore ekzistuese, jo te ndertoje te reja!
Ne aksin Levan-Tepelene, rruge kombetare e me rendesi te vecante, kjo rreshqitje dheu gati nje vjecare vazhdon te pengoje trafikun e te rrezikoje per aksidente.
Askush nuk kujdeset ta riparoje difektin e rivendose normalitetin.
Turp i vertete, pa aftesi e plote, mungese e thelle pergjegjesie e respekti ndaj qytetareve e taksa pagueseveFotografia e Tritan ShehuFotografia e Tritan ShehuFotografia e Tritan Shehu

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ