Laçi mposht Luftëtarin në Gjirokastër

Laçi ka mposhtur Luftëtarin ne Gjirokaster me rezultatin 0-1, në sfidën e vlefshme për javën e 11-të të Kategorisë Superiore. Goli i Shtubinës në minutën e 79-të i dha fitoren skuadrës  laciane dhe humbjen skuadres gjirokastrite, qe humbi gjithashtu nje rast te mire per shkeputjen nga fundtabela. Futbollisti shkodran përfitoi nga një mosmarrëveshje e portierit Ruçi me mbrojtësin Janiçiç duke gjetur rrugën e rrjetës. Pas javes se 11 Luftetari vazhdon te mbaje vendin e 8 me 9 pike, aq sa ka edhe Tirana e vendit te 7. Në sfidën e radhës Luftetari do te udhetoje per ne Vlore per tu perballur me bregdetaret e Flamurtarit.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ