VIDEO/Deputeti Shehu vendos objektivin: Fitore në të tre bashkitë e Gjirokastrës

Deputeti i PD për Qarkun e Gjirokastrës Tritan Shehu, beson se egzistojnë të gjitha premisat që PD të fitojë të tre bashkitë e rrethit të Gjirokastrës. Objektivi ynë është rifitorja e Bashkisë së Dropullit ku kryetari aktual Akilea Decka ka punuar mirë, si dhe rimarrjen e Bashkisë së Libohovës pas 4 vjet drejtimi nga PS dhe fitoren e Bashkisë së Gjirokastrës.

Kështu është shprehur zoti Shehu përpara auditorit të kryesisë së re të PD në Gjirokastër.

Qëllimi është konsolidimi i forcës sonë politike në Gjirokastër dhe bashkitë e tjera të qarkut-është shprehur deputeti Shehu duke shtuar se kjo arrihet përmes një pune të madhe dhe përpjekje nga të gjithë.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ