Banesa karakteristike rrezikon shembjen nga pesha e debores

3

Nje banese karakteristike ne lagjen Palorto te qytetit te Gjirokastres rrezikon shembjen nga pesha e debores ne cati. Forca te shumta te PMNZSH-se kane shkuar ne vendgjarje dhe po punojne intesivisht per heqjen e debores nga catia dhe shmangien e katastrofes se mundshme. Banesa i perket shtetases Hurma Nora.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ