Shkrumbohet shtepia ne Memaliaj

3

Digjet komplet nje shtepi ne Memaliaj. Behet fjale per shtepine e Adrian Beqiri ne lagjen Nr 1 ne qytetin e Memaliajt. Zjarri ka shkrumbuar te gjitha pajisjet e shtepise nderkohe qe fatmiresisht nuk ka pasoja ne njerez. E zonja e shtepise sapo ka pare shkendijen e zjarrit ka njoftuar Repartin Zjarrefikes te Tepelenes e cila ka ardhur 60 minuta me vonese, nderkohe qe kishte mundesi te shuante flaket e zjarrit dhe te shpetonte shtepine. Zjarrefikesja e Tepelenes 7 km rruge e ka pershkuar per 1 ore dhe erdhi kur zjarri shkrumboi gjithcka.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ