VIDEO/Prefekti i Gjirokastrës alarmohet për zjarret

Prefekti i Qarkut te Gjirokastres Astrit Aliaj, ka thirrur ne nje takim, drejtuesit me te larte te institucioneve rajonale.

Zjarret e shpeshta neper kullota dhe pyje gjate diteve te fundit, kane vene ne alarm perfaqesuesin me te larte te qeverise ne jug te vendit, qe te therrase ne nje takim emergjent, drejtuesit vendore te policise, si dhe drejtues te institucioneve te rendesishme ne Gjirokaster.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ