Fondacioni “Konrad Adenauer” workshop me gazetarët vendorë

Fondacioni gjerman Konrad Adenauer ka organizuar sot workshopin me gazetaret vendore te Gjirokastres dhe Sarandes me teme mbi permiresimin e raportimit per zgjedhjet lokale.

Bashkeorganizatore te workshopitkane qene edhe Departamenti i Gazetarise dhe Komunikimit ne Universitetin e Tiranes me perfaqesuesin e saj Mark Marku, si dhe AMA me perfaqesues Arben Muken dhe Agron Gjekmarkaj anetar i Bordit te AMA.

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ