Tritan Shehu falenderon te gjithe protestuesit e Qarkut Gjirokaster

Ne nje postim ne fb ish-deputeti demokrat i Qarkut Gjirokaster Tritan Shehu, ka falenderuar te gjithe pjesmarresit ne protesten madheshtore te zhvilluar diten e djeshme ne Tirane. Nder te tjera Shehu thekson se “Qarku i Gjirokastres, si gjthmone i vendosur e pa asnje rezerve eshte jo vetem mbeshtetes, por dhe kontribues i fuqishem i proceseve demokratike e zhvilluese ne vend”. Per me teper ndiqni te plote postimin e tij: Ju falenderoj thellesisht te gjitheve ju, gjirokastrite, libohovite, dropullite, tepelenas, memaljote, kelcyras, permetare etj, pavaresisht ku ndodheshit mbreme, duke mbeshtetur kete levizje te madhe!
Krenari per ata qe ishin aktore ne Tirane!
Qarku i Gjirokastres, si gjthmone i vendosur e pa asnje rezerve eshte jo vetem mbeshtetes, por dhe kontribues i fuqishem i proceseve demokratike e zhvilluese ne vend.
Ashtu si qindra “emisare” te tij ishin mbreme aktive ne protesten me te madhe per demokraci ne Tirane, dhjetra mijra te tjere nga ai Qark ishin prane familjeve e miqve te tyre, duke ndjekur me po ato emocione e shpresa zhvillimet ne Kryeqytet.

Fotografia e Tritan Shehu
Fotografia e Tritan Shehu


Ju pershendes te gjitheve!

Fotografia e Tritan Shehu
Fotografia e Tritan Shehu
Fotografia e Tritan Shehu
Fotografia e Tritan Shehu
Fotografia e Tritan Shehu
SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ