FOTO/Kakavijë, ilaçe kontrabandë në autobusin e linjës Athinë-Sarandë

Ilaçe kontrabandë u sekuestruan nga Drejtoria e Antitrafikut në Doganën e Kakavijës para 60 minutash.

Gjatë kryerjes së procedurave të kontrollit në autobusin e linjës Athinë-Sarandë me drejtues mjeti V.V, u konstatua një kuti e cila në përmbajtje të saj, kishte një sasi të konsiderueshme ilaçesh kontrabandë.

Menjëherë strukturat e Drejtorisë Antitrafik dhe Degës  Doganës Kakavijë kanë bërë bllokimin e tyre-shprehen burimet për Jugunews.net

SHPËRNDAJE

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/wacptq0abqnu/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

JEPNI MENDIMIN TUAJ