Vaksinimi i personaliteteve, mbërrijnë në “Air Albania” Margarita Xhepa e Tinka Kurti

Siç edhe ishte paralajmëruar më herët, ditën e sotme nis vaksinimi i personaliteteve mbi 80-vjeç në vendin tonë.

Mësohet se deri më tani, kanë mbërritur në stadiumin “Air Albania” personalitetet si: Tinka Kurti, Sherif Merdani, Aleksandër Meksi, Alfred Moisiu, Margarita Xhepa dhe Dhimitër Anagnosti.

Pritet gjithashtu që të mbërrijnë dhe emra të tjerë të njohur për publikun për të marrë vaksinën ndaj Covid-19

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment