Basha takon Kryemadhin: LSI do garojë me listën e saj, PD me aleatët në një listë

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha mësohet se ka zhvilluar mbrëmjen e sotme një takim prej 90 minutash, me kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi.

Takimi është zhvilluar në selinë Blu. Sikundër mësohet palët kanë rënë dakord që LSI të garojë me listën e saj, ndërsa Partia Demokratike dhe aleatët do të regjistrohen si një koalicion i vetëm, duke u përfshirë në një listë.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment