Bie nga kati i pestë, humb jetën 56 vjeçari në Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:30, në lagjen “Kryengritja”, Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi P. Sh., 56 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment