Kreu i PD Lulzim Basha vjen sot ne Gjirokaster

Ne vijim te turit te tij , kreu i PD Lulzim Basha do te zhvilloje sot disa takime ne Qarkun e Gjirokastres. Ku sipas burimeve Basha do te ndalet ne qytetin e Gjirokastres dhe ne zonat perreth per te takuar banoret dhe biseduar nga afer duke i njohur me planin ekonomik qe PD ka hartuar dhe synon te vendose ne zbatim me ardhjen ne pushtet pas zgjedhjeve te 25 prillit . Qarku i Gjirokastres eshte nje nga qarqet qe ka perjetuar me se shumti “eksodin” masiv te popullates ne tete vite qeverisje te PS si dhe rrenimin ekonomik.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment