Basha në Kuçovë, mbështetësit e presin me flamuj e thirrjet ‘Rama ik’

Kreu i Partisë Demokratike është ndalur sot në qytetin e Kuçovës.

Kryedemokrati është pritur me entuziazëm nga mbështetësit e PD. Simpatizantët e kanë pitur me flamuj në duar dhe thirrjet për fitore, si dhe largimin e kryeministrit Edi Rama.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment