4500 police te vaksinuar ne te gjithe vendin

Tre ditë më parë nisi vaksinimi i gazetarëve dhe efektivëve të policisë, si dy ndër grupet më të rrezikuara nga Covid-19.

Deri më tani janë vaksinuar rreth 4500 punonjës policie në të gjithë vendin ndërsa për gazetarët nuk ka një shifër.Koronavirusi iu mori jetën 29 punonjësve të policisë.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment