E rëndë në Sarandë/ Fëmijës 3-vjeç i bie dollapi sipër, dërgohet me helikopter drejt Tiranës

Një fëmijë 3 vjecar është transportuar me helikopter drejt spitalit të traumës në Tiranë. 3 vjeçarit banor i Sarandës, aksidentalisht në shtëpinë e vet i ka rënë sipër dollapi i shtëpisë dhe për rrjedhojë është goditur keqas në kokë duke i krijuar frakturë të rëndë . Pas ndihmës së parë në spitalin e Sarandës është transportuar në rrezik për jeten drejt Tiranës.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment