Sarandë/ Aksidenti te “Rrapi”, automjeti kalon 2 rrugë dhe përfundon mbi taracë

Një automjet pasi është goditur me një mjet tjetër, ka dalë nga rruga duke thyer edhe kangjellat mbrojtëse në rrugën e katërt dhe pasi ka dalë në rrugën që del nga qyteti, ka përfunduar në taracën e një objekti.
Fatmirësisht pa viktima.
Drejtuesi i mjetit është nxjerri nga mjeti nga zjarrfikësit dhe transportuar në spital.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment