Punonin në çati, era e fortë i hedh në tokë, plagosen rëndë dy punëtorë në Sarandë

Dy persona kanë mbetur të plagosur në Sarandë në një ngjarje aksidentale. Mësohet se dy punëtorë po punonin në një çati në fshatin Shelegar ndërsa era e fortë ka shtyre llamarinën ku po punonin dhe i ka hedhur në tokë të dy.

Dy punëtorët Mehmet Metali, 35 vjeç dhe Sokol Cukari, 31 vjeç menjëherë u transportuan në urgjencën “Stefan Mekshi” në Sarandë.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment