Gjendet pa ndjenja dhe në gjendje të rëndë 58-vjeçari në Butrint

SARANDË
Një 58-vjeçar është gjendur pa ndjenja dhe në gjendje të rëndë në Butrint, teksa dyshohet se ka mbetur i plagosur pas një incidenti. Selim Rakipi, 58 vjeç ka mbetur i plagosur pasi ka rrëshqitur gjatë punës në sektorin e midhjeve.Menjëherë është transportuar në Urgjencën e Sarandës ku ka marrë ndihmën e parë. Sipas bluzave të bardha 58-vjeçari ka pësuar politraumë, fraktura të rënda në kokë dhe hematoma.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment