Kur fitojnë janë shqiptarë, kur vijnë me pushime janë kosovarë

Nuk mbeti njeri pa u ndjerë krenarë për medaljet e sportisteve kosovare në Lojërat Olimpike, Tokio 2021.

Sa herë çikat dardane fitojnë nxitojmë të shpallim të vërtetën se jemi një, por po e kaluan Morinën si turistë nuk harrojmë ta vëmë në dukje që janë kosovarë dhe ua masim kokën me pe.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment