Himara pushtohet nga flakët gjatë natës

Situata paraqitet mjaft problematike me zjarret në Himarë në “Përroin e Vishës”. Dhe lidhur me këtë situatë, ka reaguar edhe nënkryetari i LSI, Petrit Vasili.

Ai ka publikuar disa foto gjatë orëve të vona të mbrëmjes, ku duhet se gjithçka është përfshirë nga flakët dhe se situata është serioze.

“Himara e pushtuar nga flakët vetëm pak minuta më parë! Ne zbritje nga qafa Vishës drejt Himarës!!” shkruan ai në rrjetet sociale.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment