Aksident i rëndë në autostradën Levan-Tepelenë, 2 të vdekur, 4 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Varibop në autostradën Levan-Tepelenë. Paraprakisht raportohet se dy persona kanë humbur jetën, ndërsa 4 të tjerë janë plagosur. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. Në vendngjarje ndodhen policia dhe ambulanca.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment