Aksident në autostradën e Fierit, raportohet për të lënduar

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në Pojan të Fierit, në autostradën e re. Burime bëjnë me dije se një makinë është dëmtuar dhe ka edhe persona të lënduar.
Shkaqet e aksidentit nuk janë bërë të ditura ende.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment