Aksident ne Gjirokaster

Nje aksident ka ndodhur pak minuta mepare ne lagjen Granice te qytetit te Gjirokastres. Mesohet paraprakisht se nga aksidenti kane mbetur te demtuar dy persona. Nje mjet tip audi dyshohet se ka aksidentuar personat dhe eshte larguar .Policia ka shkuar menjehere ne vendngjarje per te bere te mundur zbardhjen e rrethanave te ngjarjes.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment