Ambasadori i SHBA i thotë Ramës: Dështove me peshqit e mëdhej

‘Forca e ligjit në aktivitet’ është seminari i radhës që po organizon qeveria, ishte i pranishëm edhe Donald Lu ambasadori në ikje i SHBA i cili tha se priste të shikonte rezultate konkrete në luften me krimin.
Në ditët ardheshem presim të arrstohen te tjerë

Balili është një kriminel me lidhje politike, mos arrestimi i tij dështim i qeverisë.

Pëshqit  e medhënj duhet të arrestohet

Hetimi penal ndaj Llallës dhe Tahirit vazhdon

Askush nuk është mbi ligjin, tha nder te tjera ambasadroi i SHBA.

Ai i bëri thirrje Xhafës e Ramës që të vijojnë luften ndaj krimit.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment