Basha: Boll akuzuat njerëzit për të keqen. Peshku qelbet nga koka

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar sërish për masakrën e ndodhur në Velipojë, dhe situatën e rendit dhe sigurisë në vend.

Më një postim në Twitter, Basha shkruan se e keqja ka plasur kudo dhe se është pasojë e modelit që sundon vendin.

‘Trushpëlarë, apologjistë me apo pa qira: boll akuzuat njerëzit për të keqen që ka plasur kudo!

Është vetëm pasojë e modelit që sundon vendin!

Peshku qelbet nga koka!’, shkruan kreu i PD-së Lulzim Basha.

Trushpëlarë, apologjistë me apo pa qira: boll akuzuat njerëzit për të keqen që ka plasur kudo! Është vetëm pasojë e modelit që sundon vendin! Peshku qelbet nga koka!

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment