Basha: Kur Rama qesh, Shqipëria qan, shqiptarët janë lodhur prej tij, do ta largojmë me 25 prill

Për kryedemokratin Lulzim Basha 25 prilli do të jetë dita kur kryeministri Rama do të largohet nga pushteti.
Basha, përmes një postimi në rrjetin social Twitter shkruan se duket se Rama e ka të vështirë të kuptojë që shqiptarët anembanë vendit janë lodhur prej tij.
Basha: Kur Rama qesh, Shqipëria qan. Duket se ai e ka të vështirë të kuptojë që shqiptarët anembanë vendit janë lodhur prej tij. Këtë do ta mësojë mirë në 25 Prill kur ta largojmë dhe të sjellim një të ardhme më të mirë për familjet shqiptare.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment