BBC tallet me Ramën: Duket se dikush ka harruar këpucët

Sërish atletet e Edi Ramës në samitet ndërkombëtare bëhen lajm. Edhe në Londër, në takimin e krerëve të Ballkanit Perëndimor me liderë të Bashkimit Europian kryeministri shqiptar është shfaqur me atletet e tij të bardha.

Kjo ka tërhequr vëmendjen e rrjetit prestigjioz britanik BBC që në një video të shkurtër të publikuar në faqen zyrtare në Twitter shkruan: “Fotoja familjare” është një traditë në takimet e liderëve botërorë, por këpucët e zakonshme në rresht të parë nuk janë dhe aq tradicionale. Këto i përkasin kryeministrit shqiptar Edi Rama që siç duket po e shijon mjaft këtë moment” – thuhet në komentin e BBC.

BBC Politics

@BBCPolitics

Looks like someone didn’t get the shoes memo…? ??

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment